Copyright by Marcin Cisowski

TEMBRAVO. Tembrem, słowem i obrazem.

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

24 lutego 2021
8 najlepszych badmintonowych, mieszanych zespołów Europy gościła fińska Vantaa. Po polsku wanta, to lina,
14 czerwca 2020
Nie trzeba było budowli z drewna, by wojownicy z Saarbrücken zaskoczyli przeciwników. Do zwycięstwa

Marcin Cisowski
dziennikarz sportowy,
producent artystyczny

Nie ma wątpliwości, że Serena Jameka Williams jest niezwykle zdolną tenisistką. Wiemy to wszyscy nie od dziś, ale co najmniej od 2002 roku, gdy urodzona w Saginaw w stanie Michigan zawodniczka, została numerem 1 w rankingu kobiecego tenisa. Przez dekadę, która minęła od tego czasu, przebieg jej kariery można przyrównać do przejażdżki roller coasterem. Najpierw - kilka lat posuchy, wywołanych głównie walką z przewlekłą kontuzją kolana. Potem wielki powrót na fotel liderki w 2009 roku i wreszcie rok później - nietypowy i zarazem niezwykle pechowy uraz stopy, spowodowany przez rozbite szkło na restauracyjnej podłodze...Wszystko wskazuje na to, że Serena zafunduje nam w najbliższym czasie kolejny, wielki powrót. Pierwszy krok ku temu został już bowiem wykonany. W niedzielnym finale turnieju w Madrycie Williams łatwo pokonała aktualną, pierwszą rakietę świata – Białorusinkę Victorię Azarenkę 6:1, 6:3.Jednak w ostatnim czasie Amerykanka nie tylko na korcie pokazuje swoje umiejętności. Kilka dni temu nieoficjalnym kanałem wypłynęło nagranie, na którym czarnoskóra tenisistka całkiem nieźle...rapuje. http://tennis.si.com/2012/05/11/serena-williams-rap-song-leaked/

 

Szybko okazało się, że próbkę freestylerskich możliwości Sereny ujawnił zawodnik futbolu amerykańskiego, grający w drużynie Baltimore Ravens - Bryant McKinnie, u którego Williams rapowała w studiu na Florydzie. „Nienawidzę Cię, Bryancie McKinnie" – napisała tenisistka na Twitterze po ujawnieniu „przecieku”.

(FREE)STYLOWA SERENA(DA)...

18 stycznia 2013
SPORTALIONY

sportowe niuanse...

(fot. https://www.rap-up.com)

Dlaczego młodsza z sióstr Williams znienawidziła Bryanta Mc Kinnie, czyli jak odpalić rakietę poza kortem tenisowym...