Copyright by Marcin Cisowski

TEMBRAVO. Tembrem, słowem i obrazem.

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

24 lutego 2021
8 najlepszych badmintonowych, mieszanych zespołów Europy gościła fińska Vantaa. Po polsku wanta, to lina,
14 czerwca 2020
Nie trzeba było budowli z drewna, by wojownicy z Saarbrücken zaskoczyli przeciwników. Do zwycięstwa

Marcin Cisowski
dziennikarz sportowy,
producent artystyczny

W połowie września w turnieju rozgrywanym w Japonii Szymon Skalski został mistrzem świata we freestyle footballu. Już w półfinale rozprawił się z przedstawicielem gospodarzy, Japończykiem Kotaro Tokudą. Nie był to przypadek, gdyż Polacy od kilku lat wygrywają w najważniejszych imprezach z trikami piłkarskimi w roli głównej.A jak nasi krajanie tacy uzdolnieni „freestylefutbolowo”, to warto zobaczyć ich czasem jak panują niepodzielnie nad piłką. W Warszawie taka okazja przydarzy się w ten weekend.12 października o 10:00 w Złotych Tarasach rozpocznie się trzeci i ostatni etap eliminacji oraz wielki finał Head&Shoulders Freestyle Football Cup Poland 2013.W zawodach biorą udział ochotnicy z całego kraju. Zawodnicy konkurują w kategorii Battle, która jest trwającym trzy minuty pojedynkiem dwóch uczestników. Sędziowie ocenią technikę, kreatywność oraz umiejętność łączenia wielu freestyle’owych stylów.

 

Szkoda, że nasi freestylerzy nie mogą wesprzeć kadry Fornaliki, która w ten piątek zagra z Ukrainą kolejny „mecz o wszystko”. W tym spotkaniu wszelkie triki i sztuczki byłyby na wagę złota…

FREESTYLE FOOTBALL CUP POLAND 2013

09 października 2013
SPORTALIONY

sportowe niuanse...

(fot. Dean Treml/HO/Getty Images)

Freestylować można na różne sposoby, np. wyrzucając z siebie wezbrane potoki rymowanych słów. Można też frestylować futbolowo, w czym Polacy są całkiem nieźli.