Copyright by Marcin Cisowski

TEMBRAVO. Tembrem, słowem i obrazem.

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

24 lutego 2021
8 najlepszych badmintonowych, mieszanych zespołów Europy gościła fińska Vantaa. Po polsku wanta, to lina,
14 czerwca 2020
Nie trzeba było budowli z drewna, by wojownicy z Saarbrücken zaskoczyli przeciwników. Do zwycięstwa

Marcin Cisowski
dziennikarz sportowy,
producent artystyczny

Rzymscy kibice wiedzą, że tylko on strzela tak często i tak celnie. Pod jego zimnym spojrzeniem uginają się kolana przeciwników. Nie bez kozery nazywają go „Gladiatorem” lub po prostu „Królem Rzymu”.Trequartista Romy Francesco Totti w  spotkaniu 27. kolejki Serie A przeciwko Genoi strzelił celnie we włoskiej lidze po raz 225. Tym samym zrównał się z drugim strzelcem w klasyfikacji wszechczasów, Szwedem Gunnarem Nordhalem, który strzelał na zlecenie Milanu i również Romy w latach 40. i 50.Totti jest posiadaczem większości możliwych do osiągnięcia rekordów, dotyczących klubu AS Roma. Oprócz tytułu najlepszego strzelca Rzymian w historii w rozgrywkach Serie A, Totti jest także m.in. najlepszym egzekutorem Gialorossich w europejskich pucharach i piłkarzem z największą liczbą występów w barwach Romy.W tym sezonie Totti dokonywał skutecznych egzekucji bramkowych dziesięciokrotnie i jest obecnie trzecim snajperem Romy, za Lamelą i Osvaldo.Czy pod przywództwem Francesco Roma wywalczy miejsce w kolejnej edycji europejskich pucharów? Zadanie będzie trudne, bo wśród drużyn mających szansę na miejsce w pierwszej piątce panuje ścisk. Jednak, jeśli ten cel zostanie osiągnięty, to nikt nie ma w Rzymie wątpliwości, że stanie się to głównie dzięki Tottiemu. Powód? Od dwóch dekad to właśnie on, a w mniejszym stopniu trenerzy, decyduje o jakości i stylu gry Romy.

TOTTI - CAPO DI TUTTI CAPI

04 marca 2013
SPORTALIONY

sportowe niuanse...

(fot. Newspix.pl)

Od ponad tygodnia Giallorossi mogą całować go w pierścień, a Sycylijczycy i reszta Italii może im go tylko pozazdrościć.